Dowiedz się więcej

O nas

O nas

Szerzej

Stworzone przez nas miejsce powstało z myślą o organizacji różnego typu imprez. Po ponad 20 latach gwarantujemy wysoki poziom usługi gastronomicznej i kelnerskiej.

Przygotowujemy także imprezy poza restauracją i wciąż rozwijamy usługę związaną z kateringiem. 

O jedzeniu

Zdrowe, sezonowe, świeże

Dopiero odwiedzając restauracje możesz w pełni skupić się na jedzeniu i oddać się właściwemu smakowaniu. Jednak dzięki doświadczeniu w branży gastronomicznej nauczyliśmy się dostarczać jedzenie w formie diety pudełkowej,  w taki sposób byś w dowolnym momencie mógł oddać się przyjemności jedzenia.

Spraw, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane!

0 +
Obsługiwane wydarzenia
0 +
Wykwalifikowany personel
0 +
Zadowoleni klienci
0
Lat na rynku

Kilka słów o nas

Usługi kateringowe i niezapomniane imprezy

Restauracja Hotel Marta jest firmą rodzinną z tradycjami działająca od 1997 roku. Przez lata rozbudowaliśmy Restauracje o większą sale oraz miejsca noclegowe.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat zaowocowało stworzeniem miejsca do którego regularnie wracacie. W naszej Restauracji podajemy pyszne obiady, wysokiej jakości kawę oraz wyśmienite desery.

Serwujemy posiłki stacjonarnie – nasze menu jest skierowane do tych którzy lubią dobrze zjeść w gronie rodzinnym, a dla zapracowanych oferujemy całodniowy katering w Śmiglu i okolicy.

Nasz zespół tworzą wyjątkowi ludzie, dzięki którym organizujemy przyjęcia rodzinne takie jak – wesela, jubileusze, chrzciny, roczki, komunie święte oraz imprezy poza restauracją w miejscu wskazanym przez klienta.

Referencje od naszych klientów

Co mówią o nas klienci
Kamila Bałtowska
Kamila Bałtowska
2022-06-26
Smacznie, duże porcje, dobre ceny, miła obsługa. Jedynie co to można by było rozważyć delikatną zmianę w wystroju sali. Ale tak ogólnie to taka przyjemna restauracja z domowym jedzeniem.

Nasze wysokie opinie otrzymujemy głównie dzięki polskiemu, domowemu jedzeniu, a także przestronnym i zadbanym salom weselnym. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego możesz u Nas zamówić danie przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Chcesz zorganizować z nami imprezę?